Cisco & Girls Power Tech Acceleration Program

شرکت سیسکو برای حضور فعالتر و پررنگ تر بانوان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به بیش از 50 خانم در شهر مکزیکی Cancun بورسیه تحصیلی اهدا می کند. این بورسیه ها جزئی از برنامه Girls Power Tech Acceleration Program می باشد و قرار است در جهت حمایت از روز جهانی بانوان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملل باشد.
برنامه Girls Power Tech Acceleration امسال در حین گردهمایی Cisco Live صورت خواهد گرفت. در این برنامه، برندگان بورسیه از سوی سیسکو می توانند با بانوان متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و دیگر بانوان موفق حوزه فناوری آمریکا لاتین نشست و گفتگو داشته باشند.
این بورسیه که به بانوان دبیرستانی 15 الی 18 ساله اهدا می شود، به آنها فرصت یادگیری مباحث فناوری اطلاعات و ارتباطات مختلفی از جمله: امنیت در فضا مجازی، لینوکس، و مباحثی پیرامون ماهیت اینترنت خواهد داد. همچنین بانوان برنده می توانند در سخنرانی هایی از دانشگاه Universidad Tecnologica de Cancun حضور داشته باشند و از اصول ICT آگاه شوند.
برنامه Girls Power Tech Acceleration Program متعلق به بخش Cisco Girls Power Tech می باشد که برای ایجاد فرصت های شغلی بانوان جوان در 50 کشور جهان تمرکز می نماید.

درباره Cisco Network Academy

یک برنامه توسعه مهارت و ایجاد شغل در حوزه فناوری اطلاعات می باشد. از سال 1997 تاکنون بیش از 5 میلیون نفر عضو Network Academy شده اند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Cisco Network Academy کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com