Cisco & Ericsson

شرکت سیسکو و Ericsson در زمینه توسعه زیرساخت های Routing، Networking، Mobility، Cloud، و... همکاری خواهند کرد.
در اولین مرحله، قرار است بستر لازم برای فناوری های پیشرفته از جمله 5G، Cloud، IP، و اینترنت اشیا فراهم آید. پیش بینی می شود این همکاری تا سال 2018 درآمدی معادل بیش از یک میلیارد دلار برای سیسکو و اریکسون در برداشته باشد.
آقای Hans Vestberg مدیر عامل شرکت اریکسون در خصوص همکاری با سیسکو گفته است: " در ابتدای این همکاری، ما بر روی بهبود شرایط برای Service Provider ها تلاش خواهیم کرد و در نهایت می خواهیم راهکار های جدید IoT را برای صنعت های مختلف ارائه دهیم. این همکاری تجربیات ما در زمینه IP را نیز تقویت خواهد کرد."
آقای Chuck Robbins مدیر عامل سیسکو هم در خصوص همکاری با شرکت اریکسون گفته است:" امروزه بازار های جهانی با سرعت فراوانی و بیش از پیش در حال رشد و تغییر هستند و در این بازار شرکت هایی موفق خواهند بود که می توانند همکاری های موفقی با دیگر شرکت های هم حوزه خود داشته باشند. ما در گذشته با اریکسون همکاری کرده ایم و بیش از یک سال است برای طرح های مشترک‌مان برنامه ریزی کرده ایم و امروز به صورت رسمی این همکاری را اعلام می کنیم. این همکاری مشترک‌ به نفع مشتریان ما و نو آوری در صنعت فناوری اطلاعات نیز خواهد بود."
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت Ericsson کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com