سیسکو و خرید پنج شرکت نوپا دیگر

شرکت سیسکو برای تقویت بخش های Internet of Everything، تحلیل Big Data، امنیت و Mobility سازمانی خود قصد خرید پنج شرکت نو پا را دارد. این شرکت ها طی مدت شش ماه قرار است فناوری و راهکار های لازم برای بازار صنعتی فعلی را طراحی نمایند.
سیسکو با خرید بیش از 17 شرکت نو پا در گذشته و 10 شرکت دیگر برای امسال، قدرت خود را بیش از پیش در عرصه فناوری اطلاعات تقویت خواهد نمود. آقای Tom Yoritaka مدیر ارشد بخش کار آفرینی سیسکو اعلام نموده است : "شرکت های نو پا بطور فعال با سیسکو همکاری می نمایند تا بتوانند راهکار های جدید و متفاوت خود را بهتر توسعه دهند. شرکت های نوپا ای که با سیسکو همکاری می نمایند همواره می کوشند تا راهکار های ارزشمند جدیدی ارائه نمایند."
در ادامه شرح مختصری از این شرکت های نو پا خواهیم داد:
C3DNA: این شرکت در زمینه امن نمودن Cloud در لایه Application فعالیت می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://c3dna.com مراجعه نمایید.
LISNR: یک شرکت نو پا که در زمینه ادغام نمودن Mobile Application و تجهیزات فعالیت می نماید. این شرکت در سال 2012 و در شهر Cincinnati ایالت Ohio آمریکا تاسیس شد.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://lisnr.com مراجعه نمایید.
Similarity: این شرکت نو پا که در سال 2011 تاسیس شد، در زمینه ی بکار گیری هوش مصنوعی برای Internet of Things فعالیت می نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.simularity.com مراجعه نمایید.
Tagnos: این شرکت نو پا در شهر Irvine ایالت کالیفرنیا کشور آمریکا تاسیس شد. زمینه فعالیت آن بهبود تجربه بیماران و بهبود کارایی بیمارستان ها و مراکز درمان می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://tagnos.com مراجعه نمایید.
Zoomdata: این شرکت نو پا در شهر Reston ایالت ویرجینیا آمریکا و در سال 2012 تاسیس شده است. زمینه فعالیت اصلی این شرکت، تحلیل گرافیکی Big Data می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.zoomdata.com مراجعه نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com