Cisco & Bowling Green State University

امروزه دانشگاه های مدرن با چالش هایی نظیر آموزش مجازی، نیاز به اتصال به اینترنت پر سرعت Mobile، پیاده سازی مداوم برنامه های کاربردی، و جلوگیری از نفوذ Hacker ها مواجه هستند.
دانشگاه Bowling Green State که یک دانشگاه بزرگ در ایالت Ohio کشور آمریکا است برای پاسخگویی به چالش های فوق، امن سازی فضا و شبکه دانشگاهی و افزایش پهنای باند مورد نیاز از راهکار های سیسکو استفاده نموده است. این دانشگاه پس از مطالعات متعدد برای پاسخگویی به چالش هایش، Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) را انتخاب نمود. این راهکار می تواند ضمن کاهش هزینه های عملیاتی، تجربه آموزشی چه درون و چه برون کلاس های درسی را بهبود بخشد.
آقای Matt Haschak، سرپرست امنیت IT و زیرساخت دانشگاه Bowling Green State گفته است که دانشگاه Bowling Green State راهکار های مختلف SDN را در نظر گرفته بود ولی هیچ کدام به کامل بودن Cisco ACI نبودند. وی افزود: " هنگامی که ما می خواستیم یک راهکار SDN انتخاب نماییم سه نیازمندی اصلی داشتیم: در ابتدا نیازمند معماری بودیم که از لحاظ پیاده سازی و عملکرد بهینه باشد، این بستر و معماری می بایست Flexible و Open بوده و در نهایت دنبال امنیت مستمر بوده ایم. راهکار Cisco ACI باعث رشد و پیشرفت دانشگاه مان خواهد شد."
دانشگاه Bowling Green State با استفاده از راهکار های Cloud Computing، Cisco Unified Computing System (UCS)، Server Virtualization و ACI توانسته است تعداد Rack های اطاق سرور خود را از 27 عدد تنها به چهار عدد برساند. دیتاسنتر این دانشگاه شامل: Cisco Application Centric Infrastructure (Cisco ACI) ، سوئیچ های Nexus و Intel Processor Based Cisco UCS می باشد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com