گشایش مرکز نو آوری سیسکو در برلین

شرکت سیسکو مرکز نو آوری خود را در منطقه Schöneberg شهر برلین آلمان افتتاح نمود.
مراکز نو آوری سیسکو با هدف نوآوری و تولید در حوزه دیجیتال فعالیت می کنند. مشتریان، Partner های صنعتی، شرکت ها ی نوپا، سازمان های دولتی و اعضا دانشگاه ها همگی در این مراکز نو آوری جمع می شوند تا تفکرات و راهبرد های خود را به اشتراک بگذارند. شایان ذکر است که سیسکو قصد دارد حدود 30 میلیون دلار بودجه طی چند سال آینده به این مرکز اختصاص دهد.
Dr. Bernd Heinrichs مدیر اجرایی openBerlin در خصوص این مرکز گفته است: " openBerlin هوشمندانه ترین ساختمان در شهر برلین است. این مرکز فناوری های مختلف IoT را با بیش از 10,000 حسگر که داده های مختلفی نظیر دمای اطاق، روشنایی و میزان مصرف انرژی را بررسی می کنند را، نمایش می دهد. ما در openBerlin مطابق با نیاز های موجود در جامعه و بازار، راه حل های هوشمند طراحی می کنیم."
یکی از بخش های مهم این مرکز آزمایشگاهی موسوم به Solution Lab می باشد. در این آزمایشگاه، متخصصین سیسکو به بررسی و ارائه ی راه حل های هوشمندانه برای نیاز های صنعتی پیشرفته می پردازند. تیم openBerlin با اینکه تازه تشکیل شده است، با بیش از 40 شرکت محلی و بین المللی همکاری می کند. از جمله شرکت های بزرگ و معتبر که ابراز علاقمندی به همکاری در openBerlin کرده اند می توان Bosch ، Intel، Tech Mahindra و ... را نام برد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com