Cisco & SoftBank

شرکت SoftBank قصد استفاده از فناوری Evolved Services Platform (ESP) و Software Defined Network (SDN) شرکت سیسکو را دارد. این مجموعه از فناوری های سیسکو به سازمان ها کمک خواهد کرد تا زمان پیاده سازی سرویس های جدید را از چندین هفته به تنها چند دقیقه کاهش دهند.
در حال حاضر SoftBank از فناوری Cisco Network Services Orchestrator (NSO) برای کنترل عوامل فیزیکی و مجازی شبکه خود استفاده می نماید. Cisco NSO در واقع بستری است که امکان توسعه سریع و ایجاد تغییرات در سرویس های شبکه ای را میسر می سازد.
علاوه بر بستر فناوری فوق، SoftBank از Cisco Virtual Topology System برای تقویت دیتاسنتر خود نیز استفاده می کند. شایان ذکر است که Cisco Virtual Topology در اتوماسیون Network Fabric Provisioning مربوط به زیرساخت های فیزیکی و مجازی کمک می کند.
Saahiro Sato، نایب رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات SoftBank در خصوص همکاری با سیسکو گفته است: “معماری جدید ما که توسط سیسکو طراحی شده است به ما کمک می کند تا به نیاز های مشتریان مان سریعتر و بهتر پاسخ دهیم. بستر باز و انعطاف پذیر بودن Cisco Evolved Services Platform به ما ابزار های لازم برای ایجاد نو آوری در ارائه سرویس های جدید را می دهد."

درباره SoftBank

شرکت SoftBank در زمینه تجهیزات ارتباطاتی موبایل، Fixed-line Communication، اتصال به اینترنت، روباتیک و بهینه سازی انرژی فعالیت می نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با SoftBank کلیک نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com