سیسکو طبق توافق با شرکت ارتباطات Charter Communications محصولات کلیدی خود را در ازای راهکار های نسل بعدی ویدئویی به Charter ارائه نموده است

شرکت سیسکو و شرکت ارتباطات Charter Communications اعلام کردند که به یک توافق استراتژیک رسیده اند. طبق توافق این دو شرکت، سیسکو محصولات کلیدی خود را در ازای راهکار های نسل بعدی ویدئویی به Charter ارائه نموده است. این محصولات شامل مجموعه امنیتی تحت Cisco Cloud، راه کار های امنیتی قابل دانلود (DCAS) جهت استفاده بر روی Setup-box ها و مدیریت یکپارچه حقوق دیجیتال (DRM) جهت پشتیبانی سرویس های ویدئویی بر روی دستگاه های IP است. همچنین سیسکو سهم قابل توجهی از “Worldbox” های نسل بعدی Charter را تامین خواهد نمود. شایان ذکر است که سیسکو box های CableCARD را تا زمانی که Charter بطور کامل به راه کار های امنیتی قابل دانلود مهاجرت نماید تامین خواهد کرد.


این دو شرکت امروز طی یک نشست مطبوعاتی و تحلیلی در کنفرانس CES 2015 Las Vegas برای اولین بار از راهکار های جدید Charter و کمک های کلیدی سیسکو رو نمایی خواهند کرد. Worldbox قادر است به عنوان Thin Client ای عمل نماید که قابلیت ارتقاء و محیط کاربری تحت Cloud را دارد تا ویژگی های نوین و تجربه کاربری جدیدی برای مشترکین Charter ارائه نماید. علاوه بر موضوعات فوق، شرکت Charter قرار است از Spectrum Guide (یک محیط کاربری فوق مدرن تحت Cloud که قابلیت پیاده سازی بر روی تمامی Setup-box های Charter را دارد) رو نمایی کند.
آقای John Chambers، مدیر عامل سیسکو نیز گفته است: "سیسکو به همکاری بلند مدت با شرکت Charter بهای زیادی میدهد. ما خیلی خوشحالیم هستیم که با Charter از راهکار های نسل بعدی ویدئویی که محصولات سیسکو در قلب آن است رو نمایی می کنیم. راهکار جدید ویدئویی که شامل تجربه ویدئویی تحت Cloud است، یک برد بزرگ برای مشترکین Charter محسوب خواهد شد."
Charter قرار است دو نسخه HD-Only و HD-DVR از Worldbox ارائه نماید. نسخه HD-DVR شامل امکانات Dual IP/QAM، قابل تنظیم تا حداکثر شانزده Tuners، مودم کابلی DOCSIS 3.0، high-power USB برای مصارف در آینده، و یک ترابایت فضای ذخیره سازی می باشد. قرار است Charter Spectrum Guide (محیط کاربری کاملا تحت Cloud) خود را بر روی Worldbox ها و سایر Box های فعلی خود پیاده سازی نماید. Spectrum Guide یک محیط جست جو با گرافیک زیبا برای مشتریان ارائه خواهد نمود.

درباره Charter

شرکت Charter شرکتی پیشرو در زمینه ارتباطات پر سرعت و چهارمین اپراتور Cable در آمریکا می باشد. Charter سرویس های پر سرعت متعددی شامل:
- Charter TV
- Charter Internet
- Charter Phone
- Charter Business
و سرویس های متعدد ارتباطی صنعتی دیگر برای شرکت ها عرضه می کند. این سرویس ها شامل موارد زیر می باشند:
- دسترسی به اینترنت business to business
- Data networking
- Business telephone
- Wireless back haul
بخش تبلیغات فروش و سرویس های تولید آن تحت برند Charter Media شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به Charter به سایت آن www.charter.com مراجعه نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com