هزارمین مشتری Cisco ACI

کمتر از یک سال پیش، سیسکو شروع به توزیع Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) نمود.
دیروز آقای Chuck Robbins اعلام کرد که Danske Bank (بزرگترین موسسه مالی کشور دانمارک) هزار‌مین مشتری Cisco ACI شناخته شد.
سرعت رشد Nexus 9000 (N9k) و ACI به دلیل تمرکز بر روی خواسته ها و نیاز مشتریان بوده است. حدود سه سال پیش پروژه N9K و ACI از طریق درک نیاز مشتریان و نیاز های تجاری‌ ابداع شد. از آن زمان معلوم بود که سازمان های مدرن برای ارائه سرویس های خود به دنبال رویکرد Application-Centric با استفاده از Open Standards بودند. Cisco ACI یک محیط جهت پیاده سازی سرویس های سریع و امن برای شبکه های Scalable فراهم می نماید.
طی دو سال اخیر خبر های خوشنود کننده زیادی از سوی مشتریان Cisco ACI منتشر شده است. برخی از مشتریان Cisco ACI به همراه N9K عبارتند از: Qbranch، Experian، Symantec، NetApp و Zitcom. شرکت IDC گزارشی منتشر نموده است که Symantec توانسته است با N9K و Cisco ACI حدود 145 میلیون دلار کسب درآمد نماید و تنها در 11 ماه به نقطه سر به سر هزینه ای برسد. آقای Vince Spina نایب رئیس بخش فناوری اطلاعات Symantec گفته است: " در گذشته حدود 4 ماه طول می کشید تا بتوانیم برنامه های جدیدی تولید نماییم، اکنون این زمان به کمتر از دو هفته کاهش یافته است."
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com