سیسکو و چین، یک چشم انداز بلند مدت

Chuck Robbins، مدیر عامل سیسکو در خصوص سرمایه گذاری های سیسکو در کشور چین گفته است:
ورود رئیس جمهور چین به کشور آمریکا و دیدار با شرکت های حوزه فناوری اطلاعات بسیار حائز اهمیت می باشد. سیسکو تاریخچه 20 ساله و دیرینه ای در سرمایه گذاری در شرکت های چینی دارد. ما در حال گسترش همکاری با شرکت های چینی هستیم.
سفر های متعدد من به کشور چین طی سال های گذشته فرصت همکاری ما با این کشور را بیشتر نموده است. طی زمانی که سیسکو در چین سرمایه گذاری کرده است، توانسته ایم به میلیون ها چینی کمک کنیم تا به اینترنت متصل شوند. همچنین طی زلزله Sichuan 2008، تیم سیسکو جهت کمک کردن به آسیب دیدگان وارد منطقه شد و این قدم های اولیه جهت توسعه بهداشت و آموزش در کشور چین محسوب می شد. از طریق Network Academy مان در کشور چین بیش از صد ها هزار دانشجو تعلیم داده ایم تا بتوانند آینده ی چین را شکل دهند. ما همواره به مشتریان خود در سراسر جهان اهمیت داده ایم و چین استثنا محسوب نمی شود.
در آخرین سفرم به کشور چین، اعلام کردیم که قصد سرمایه گذاری 10 میلیارد دلاری در کشور چین جهت تقویت رشد اقتصادی و حمایت از نو آوری شرکت های چینی را داریم.
به عنوان نمونه می توان به مشارکت سیسکو و شرکت چینی Inspur جهت راه اندازی دیتا سنتر و Cloud Computing در چین و فروش تجهیزات شبکه ای اشاره کرد. ارزش ابتدایی این سرمایه گذاری 100 میلیون دلار خواهد بود و این تنها بخشی از سرمایه گذاری عظیم 10 میلیارد دلاری محسوب می شود.
کشور چین 3% از سهم کل کار سیسکو را شامل می شود و دومین بازار بزرگ تجاری جهان محسوب می شود.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com